אימון אישי

אימון אישי קואצ'ינג

אימון אישי - למי הוא מתאים ומתי? 

 

מתעניינים באימון אישי או קואצ'ינג (Coaching)? 

אימון אישי הוא כלי רב משמעות לשינוי הרגלים מעכבים ולהתפתחות אישי ברבדי החיים השונים כגון במימד האישי, ברובד המקצועי או בקריירה וכמו כן בעסקים, וכן לנושאים זוגיים החל מדייטינג ועד התמודדות עם פרידות או גירושין.

תהליך האימון מעניק למתאמן כלים ברי יישום לזהות, להתמודד ולשפר את חייו - וכל זאת תוך זמן קצר. אם אתם מעוניינים לשפר ולהשתפר ולהתחיל בתהליך אימון מקצועי צרו עמנו קשר לשיחת ייעוץ ראשונית. 

 

מומחים באימון אישי קואצ'ינג

073-7024049

 

אימון אישי , אימון אישי קואצ'ינג

 

 

אנו מתמחים מזה שנים רבות ובהצלחה באימון אישי לחיים במספר תחומים עיקריים: 

 

אימון אישי לחיים:

אימון אישי לחיים נוגע לרוב בשינוי הרגלים להצלחה וטיפול וזיהוי גורמים אשר מעכבים צמיחה אישית. בין הנושאים בהם אימון חיים עוסק בולטים נושאים כגון חיזוק דימוי עצמי, טיפול בחוסר ביטחון וביישנות, חיזוק אסרטיביות, שפת גוף וכו' מצד אחד, וכן טיפול בנושאים אחרים כגון שליטה עצמית, שליטה בכעסים, ניהול דחפים ועוד. 

לעוד מידע על אימון אישי לחיים

 

אימון אישי לזוגיות:

אימון אישי זוגי נוג באספקטים שונים בחיי הזוגיות החל מאימון זוגי, אימון לדייטינג, אימון למציאת זוגיות, אימון אישי זוגי, הורות ועוד.

למידע נוסף על אימון אישי זוגי

 

אימון אישי עסקי:

אימון עסקי הוא תת תחום בקואצ'ינג הנוגע בנושאים עסקיים כלכליים החל מקריירה, אימון למכירות, אימון אישי לשיווק, אימון כלכלי, אימון פיננסי, ניהול זמן, אימון אישי למנהלים, אימון לעסקים קטנים, ליווי יזמים ובעלי עסקים ועוד.

עוד מידע על אימון עסקי

 

אימון אישי - איך זה עובד?

תהליך האימון מורכב מסדרת מפגשים מעשיים בהם ממפים מטרות, מזהים את הנושאים עמם יש להתמודד ומיישמים את השינויים. לאורך כל התהליך המאמן מלווה את המתאמן! מספר המפגשים נע באופן ממוצע בין 8 עד 10 מפגשים. לעתים תהליך זה יכול להתקצר או להתארך. 

 

למי מתאים אימון אישי?

אימון אישי מתאים לחלקים גדולים באוכלוסיה, גברים ונשים, בני נוער ועד בני הגיל השלישי, ובזמנים שונים במהלך החיים. לרוב האימון יסייע במיוחד בצמתים שונים בחיים כגון צמתים עסקיים או צמתי קריירה כגון מעבר בין עבודות או פתיחת עסק חדש לחלופין, נושאים אישיים כגון התמודדות עם פרידות, קשיים למציאת ויצירת קשר זוגי, ועוד. למעשה, אימון אישי מתאים למעשה לכל הגילאים ולכל הלכי החיים, החל מילדים ובני נוער ועד בני הגיל השלישי.

 

היכן מתבצע האימון?

תהליך האימון מתבצע בקליניקה, בבית או הלקוח או אפילו בסקייפ. שירותי האימון מבוצעים ברחבי אזור השפלה החל מחוף אשקלון, רחובות ועד תל אביב במרכז, ועוד.  

 

אימון אישי כמה עולה? 

קשה לתמחר מראש את העלות המדויקת לכל מתאמן מפאת מורכבות תהליך האימון. עלויות אימון אישי נקבעים לפי מספר נושאים בהם כמות המפגשים הנדרשים מצד אחד, וכמו כן תחום ההתמחות של המאמן מאידך. צרו עמנו קשר לשיחת היכרות על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת או באמצעות הטופס בתחתית העמוד

 

שתף