אימון אישי זוגי

אימון אישי לזוגות | קואצ'ינג זוגי

אימון אישי זוגי - למי הוא מתאים ומתי? 

 

מתעניינים באימון זוגי או קואצ'ינג (Coaching) לנושאי זוגיות? 

אימון אישי לנושאים זוגיים הוא תחום המתמחה באימון לנושאים זוגיים, אם באימון אישי המטפל בנושאי זוגיות, או באמצעות אימון זוגי, המיועד לסייע לשני בני הזוג להתגבר על נושאים ולהתקדם לזוגיות בריאה.

אימון אישי בנושאי זוגיות נוגע גם במנעד הנושאים הזוגיים המהותיים החל מדייטינג ועד אימון להתמודדות עם פרידות, גירושין ואף נושאים מורכבים יותר.

תהליך האימון מעניק למתאמן כלים ברי יישום לזהות, להתמודד ולשפר את האספקטים הזוגיים בחייו - וכל זאת תוך זמן קצר. אם אתם מעוניינים לשפר ולהשתפר ולהתחיל בתהליך אימון זוגי מקצועי צרו עמנו קשר לשיחת ייעוץ ראשונית. 

 

מומחים באימון זוגי 

073-7024049

 

אימון אישי , אימון אישי קואצ'ינג

 

 

אנו מתמחים מזה שנים רבות ובהצלחה באימון אישי זוגי במספר תחומים עיקריים: 

 

  • קואצ'ינג זוגי
  • אימון לדייטינג
  • אימון למציאת זוגיות
  • אימון אישי זוגי
  • אימון הורים
  • ועוד.

 

אימון אישי זוגי - איך זה עובד?

תהליך האימון מורכב מסדרת מפגשים מעשיים בהם ממפים מטרות, מזהים את הנושאים עמם יש להתמודד ומיישמים את השינויים. לאורך כל התהליך המאמן מלווה את המתאמן! מספר המפגשים נע באופן ממוצע בין 8 עד 10 מפגשים. לעתים תהליך זה יכול להתקצר או להתארך. 

לזוגות ישנם גם מסלולים אינטנסיביים קצרים יותר האורכים כ 3 עד 5 מפגשים. 

 

למי מתאים אימון זוגי?

אימון אישי זוגי מתאים לחלקים גדולים באוכלוסיה, גברים ונשים, בני נוער ועד בני הגיל השלישי, ובזמנים שונים במהלך החיים. לרוב האימון יסייע במיוחד בצמתים שונים בחיים כגון קשיים ביצירת מערכות יחסים או דייטינג, ביטחון עצמי ודימוי עצמי, ועד נושאים כגון התמודדות עם פרידות, גירושין ואיבוד בני זוג.

למעשה, קואצ'ינג זוגי מתאים למעשה לכל הגילאים ולכל הלכי החיים, החל מבני נוער ועד בני הגיל השלישי.

 

היכן מתבצע האימון?

תהליך האימון מתבצע בקליניקה, בבית הלקוח או אף באמצעות הסקייפ. שירותי האימון מבוצעים באזור השפלה ומרכז הארץ החל ממישור החוף הדרומי ואזור חוף אשקלון, דרך אזור המרכז, ת"א ועד אזור מודיעין ובית שמש במזרח. 

 

אימון זוגי כמה עולה? 

קשה לתמחר מראש את העלות המדויקת לכל מתאמן מפאת מורכבות תהליך האימון. עלויות אימון אישי נקבעים לפי מספר נושאים בהם כמות המפגשים הנדרשים מצד אחד, אם מדובר על אימון יחיד בנושאי זוגיות או אימון לזוג, היכן מתבצע האימון, וכמו כן תחום ההתמחות של המאמן. צרו עמנו קשר לשיחת היכרות על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת

 

שתף